O nás - Pekáreň Ondo

Čerstvé pečivo každý deň,
už 24 rokov


Spoločnosť Pekáreň ONDO bola založená v roku 1992 ako rodinná firma. Miestna pekáreň zahájila svoju činnosť v Dome služieb mesta Strážske. Firma v súčasnej dobe zamestnáva 45 zamestnancov: 6 administratívnych pracovníkov, 11 hlavných a pomocných pekárov pracujúcich v 3-zmennej pekárenskej výrobe, 4 vodičov, 2 expedientov a 11 predavačiek pracujúcich v 9 firemných predajniach v mestách Humenné, Michalovce, Strážske, Sečovce a Vranov nad Topľou.

Naša pekáreň už viac ako 24 rokov každodenne poskytuje zákazníkom tie najlepšie produkty ručnej výroby. Postupne sa náš sortiment objavuje v ďalších mestách východného Slovenska a taktiež sa neustále zvyšuje aj počet nových odberateľov.
Našou hlavnou prioritou je výroba tradičným a pre zdravie prospešným spôsobom - bez pridávania konzervantov a umelých náhrad.
Modernizácia
V rámci expanzie a zaistenia konkurencieschopnosti bola firma kompletne vybavená modernou nemeckou a talianskou technológiou, ktorá spĺňa všetky normy EÚ. Došlo k prestavbe a rozšíreniu komplexu výrobných a prevádzkových priestorov. Boli postavené nové skladovacie a expedičné priestory. Týmto krokom došlo k výraznému posilneniu potenciálu skladovania zásob a logistiky. Vďaka zavedeniu nových informačných systémov došlo k reorganizácii firemných štruktúr na všetkých úrovniach.

Sieť predajní
Od roku 2006 sme otvorili 9 nových predajní. Našou prioritou je orientácia na predajne, v ktorých si zákazníci môžu realizovať komplexný a rýchly nákup s možnosťou využitia doplnkových služieb. Pozornosť a dôraz sme tiež kládli na rekonštrukcie existujúcich prevádzkových jednotiek s cieľom skvalitniť a zvýšiť kultúru predaja, a samozrejme tiež zefektívniť prevádzku predaja.

Distribúcia
V súčasnosti dosahuje naša ponuka takmer 100 druhov rôznych produktov, vrátane výrobkov racionálnej výživy. Hlavnou výrobou je produkcia chleba (viac než 20 druhov) podľa tradičných receptúr. S nárastom výroby sa rozšírila i distribučná sieť. Našim teritóriom zásobovania sú mestá Humenné, Michalovce, Strážske, Sečovce a Vranov nad Topľou.

„Úprimné poďakovanie všetkým, ktorí prispeli a naďalej prispievajú k dobrej povesti firmy. Poďakovanie patrí zamestnancom, dodávateľom, odberateľom a zákazníkom za doterajšiu aj budúcu spoluprácu." (Ing. Ján Ondo, majiteľ)
c2s
cccc